IMG_0084We have started making our GF Buche Noel. Feeds 12-15, and cost is $48.

Our own Nutella is jarred up and decorated pretty to be given as a gift or kept for yourself! Lots of gift wrapped goodies!

 And Liz’s lights are for sale in  our store.It is hard to capture how beautiful they are. Pictures to follow tomorrow!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top